O nás

Naše firma se zabývá dodáním a montáží oken i dveří do stavebních prostor již přes 20 let. Byly jsme u vývoje výroby dřevěných, plastových, i hliníkových oken a dveří a po celou dobu šli s moderními trendy. Léta zkušeností s prodejem oken nám umožňují najít řešení pro opravdu každého. Bezkonkurenční dodání a kvalita našich produktů si získalo uznání zákazníků po celé České republice.

Co nabízíme?

Dnes nabízíme komplexní služby od zaměření, poradenské služby až po dodání a samotnou montáž oken, dveří a k nim patřícímu příslušenství dle požadavků zákazníka. Dokážeme uspokojit i náročné zákazníky se specializovanými požadavky na výplně v různých variantách plastových i hliníkových profilů od 5ti, 6ti a 7mi komor s tepelnými rámečky, v šířkách 70mm - 92 mm, německé, španělské, belgické, polské a rakouské výroby v široké škále barev. Dále nabízíme nepřeberné množství různých variant výplní oken, od jednoduchých čirých skel, dvojskel i trojskel, až po různé jiné varianty odstínů, tvrdosti a odolnosti.

Jsme tu pro Vás

Vážíme si každé zakázky a proto jsme samozřejmě schopni okna dodávat i v menších počtech tak, abychom pomohli každému ve svém projektu. Máme dlouhodobě navázanou spolupráci s jedním z nejprestižnějších výrobců plastových, hlinikových, dřevěných a dřevěnohlinikových oken a dveří v Evropě.